Oriflame Giordani Gold Büyülü Toplar Göz Farı - Jade

Oriflame büyülü toplar adında bir seriye sahip, seride allık, far gibi ürünleri mevcut.Bu yazımın konuğu büyülü toplar göz farı! İçerisinde ışıltılar barındıran, minicik toplara sahip, pigmentasyonu bana pek yeterli gelemeyen bir far.

Oriflame Giordani Gold Büyülü Toplar Göz Farı - Jade

Ben oldum olası top ürünlere karşı bir adım geride durmuşumdur, bana göre kullanımı diğer kompakt ürünlere nazaran daha uğraştırıcı, hoyratça makyaj yaptığımı da düşünürsek elimin ayarının olmaması zaman zaman topların ambalajının dışına taşıp kaçmasına sebep olabiliyor.Bu gibi durumlarda sinir katsayım tavan yapıyor, o yüzde çok aman aman aklım kalmazsa top ürün almamaya çalışıyorum..
Bu ürünü de yine danışmanlık yapan bir arkadaşımdan bir süre önce almıştım. Katalog fiyatı oldukça uygun kampanyadaydı, arkadaşında ısrarıyla bir tane alıverdim.Renk olarak o zaman 3 rengi vardı şuan için 2 renk çeşidi bulunuyor.Bu bende ki rengi kaldırmışlar neden olduğunu bilmediğim bir sebeple.. Bende ki Jade isminde yeşilin çok hoş tonlarına sahip bir far.

Giordani Gold Eye Pearls
Farın top allıklardan çok daha zor bir kullanımı var, alanı dar olduğu için fırçaya alımda inanılmaz zorlanıyorum, üstelik rengini vermesi bir kaç seferde oluyor ve bu durum cidden can sıkıcı! Top allıkların taşıp dökülmeside cabası. Bence bu performansa bu fiyat aşırı fazla.Şuan ki katalog fiyatı 29.90 tl ancak belirli katalog dönemlerinde çok daha uygun fiyatlara bulabilirsiniz. Çok çok uygun bir fiyata denk gelmedikçe şans vermenizi pek tavsiye etmem açıkçası.. 

Giordani Gold Büyülü Toplar Göz Farı 3 gramlık minicik bir ambalaja sahip, 2 renk seçeneği daha var sitesinden veya kataloglarından göz atabilir, değerlendirmek isteyebilirsiniz,ancak ben ne yazık ki pek tavsiye etmiyorum..

13 yorum :

 1. güle güle kullan çok enteresan bir ürünmüş =)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Pek güle güle kullanamıyorum ama teşekkür ederim :)

   Sil
 2. Blogumda hediyeleşme etkinliği var beklerim.Sevgiler http://ledushca.blogspot.com.tr/2015/07/hediyeselim-mi.html

  YanıtlaSil
 3. tatlı bir ürüne benzese de top şeklinde olmasını sevmedim :) top ürünler bana pek hitap etmiyor yazı için eline saglık :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aynen top ürünleri bende sevemiyorum..Teşekkürler canım :)

   Sil
 4. zor bir ürün ama rengi güzelmiş..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet uğraştırıcı ama rengi ve ışıltısı hoş..

   Sil
 5. geçen gün o top allıkla öyle bir uğraştım ki anlatılmaz yaşanır :) çok güzel anlatmıssınız:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Görüyorsunuz nasıl başarılı bir işkence yöntemi :) Teşekkür ederim :)

   Sil
 6. çok dağınık ve uçuşacak bir yapısı var gibi gözüküyor canım

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aynen öyle canım, yapısı ince ışıltılar haliyle uçuşabiliyor..

   Sil
 7. yeşil sevenlere duyrulur o halde :)

  YanıtlaSil

Lütfen yorumlarınıza link eklemeyiniz! Link eklenen yorumlar YAYINLANMAYACAKTIR!

Copyright © Başka Güzel