Wet n Wild I'm Getting Sunburned Far Paleti

Wet n wild ürünlerinin fiyat - performans olarak ne kadar iyi olduğu artık herkesçe malum. Ben de markanın ürünlerini oldukça severek kullanıyorum, genel  itibariyle başarılı ürünlere sahip.  İşte o başarılı ürünlerinden biri de  I'm Getting Sunburned 3 lü far paleti.

Wet n Wild I'm Getting Sunburned

Bu 3 lü far paleti markanın meşhur far paletlerinden biri.. Özellikle yabancı bloggerlar arasında en çok tutulan paletler içerisinde. Cidden çok güzel renklere sahip. Özellikle gold rengine bayılıyorum. Pigmentasyonu çok başarılı ürünler bunlar diğer farlarında olduğu gibi.. Bu paleti çok seviyorum dediğim gibi gold ile kahve uyumuna bayılıyorum, bu yüzden çekilişimede çok sevdiğim bu paleti koymak istedim, mutlaka sahip olunması gereken bir palet zira.. Hala katılmamış olanınız varsa Buyurun ÇEKİLİŞİME..
Wet n Wild I'm Getting Sunburned

Comfort zone paletteki Definer yazan rengi ile bu paletteki crease rengi hemen hemen aynı ancak bu paletteki biraz daha ışıltı barındırıyor içerisinde..

 • Pigmentasyonu oldukça başarılı.
 • Diğer paletlerinden bir tık daha tozutma gözlemledim. Özellikle kahve - bronz rengi oldukça tozutuyor diyebilirim. Bu paletle makyaj yapacaksanız mutlaka önce göz makyajınızı yapmalısınız.
 • Kalıcılığı gayet iyi, far bazı ile renk vermesi ve kalıcılığı oldukça iyi bana göre.
 • Tek olumsuz yanı klasik wet n wild ambalajı! Ben tırnak katili diyorum ambalajlarına, cidden sıkıntı.. Ama tabi bu alınması için asla engel değil, çünkü gerçekten fiyat - performans açısından en üst seviyede bir marka.
Wet n Wild I'm Getting Sunburned


 Hala denememiş olanınız varsa bu markayla tanışın derim, şans verilecek çok güzel ürünleri var..Wet n Wild I'm Getting Sunburned Far Paleti 14.90 tl ile Gratis mağazalarında satışta.. 

14 yorum :

 1. merhaba cnm pigmentasyonu gayet iyimiş baksana parmaklarda pırıl pırıl renkler:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba canım, aynen abartısız aynı bu pigmentasyonda :)

   Sil
 2. Çok güzelmiş renkleri bayıldım😍

  YanıtlaSil
 3. Offf... sürümdeki pigmentasyona bayıldım.... :)

  YanıtlaSil
 4. pembe rengıne bayıldımm sırf bu renk ıcın bıle alınabılır :)

  YanıtlaSil
 5. Wet n Wild'in kaş kitine bayılıyorum. Paletin pigmentasyonuna ve renklerine bayıldım.. Aklımın bi köşesine yazıyorum, elimdekileri biraz tüketebilirsem ilk hedefim bu paletten almak olsun..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kesinlikle pigmentasyonları çok iyi, rahatlıkla tavsiye edebilirim, kaş kitininde methini çok duydum evet :)

   Sil
 6. Aynen bende paletteki renklere bayıldım.Bu markayı hiç kullanmamıştım.Deneyeceğim

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Denenesi ürünleri var canım, beğeneceksindir..

   Sil

Lütfen yorumlarınıza link eklemeyiniz! Link eklenen yorumlar YAYINLANMAYACAKTIR!

Copyright © Başka Güzel