Note Mattemoist Lipgloss - 408 Femme Fatale

Note ürünlerini kullandığım ürünler içerisinde başarılı bulduğumu her fırsatta söylüyorum yine bu likit rujundan aynı derece memnun kaldım diyebilirim.. Bir çok rengi olmasına rağmen yaşadığım şehirde sadece bir kozmetik mağazasında EVE'de satılıyor ve kısıtlı renkleri var..İçlerinde en beğendiğim 408 Femme Fatale rengi oldu, nude rengi garip bir şekilde gelmiyor uzun zamandır! Her gittiğimde soruyorum ''maalesef'' deniliyor!
Note Mattemoist Lipgloss - 408 Femme Fatale
Note Mattemoıst lıpglossların yapıları diğer mat rujlardan farklı. Vaad ettiği özelliklerin içerisinde mat bir görünüm sunduğu yazsa da asla tamamen mat bir görünüm kazandırmıyor dudağa, yarı mat diyebiliriz buna.. Femme Fatale ambalajında kahve alttonlu bordo duruyor ancak bu renk keskin değil hafif,daha kırmızıya yakın diyebilirim.. Dudağı nemlendirmesi hoşuma gidiyor, yapısı hafif kolay sürülüyor.Dudağı kesinlikle kurutmuyor, bir süre sonra pul pul bir hal almıyor asla.

Gün içerisinde tazelemeye gerek duyabilirsiniz ancak dudaktan rengi tamamen uçup gitmiyor, birşeyler yiyip içseniz de rujun rengi dudağınıza yapıştığı için o kırmızılık hala duruyor..Sadece tazeleyerek ilk anki canlılığı sağlayabilirsiniz isterseniz, yoksa dudakta Balm stainler gibi renk bırakıyor,bu özelliğini seviyorum, çok tazeleme gereği duymuyorum bu nedenle, zira dudakta bıraktığı doğal rengi seviyorum.. 

Ürünün içerisinde paraben bulunmuyor, bu bir diğer güzel özelliği.. Aklımda nude rengi var gelir gelmez onu almayı düşünüyorum..Kokusu tütün-vanilya arasında bir koku aldırıyor bana,dudakta kalıcı değil,rahatsız edecek boyutu yok kesinlikle..Note Mattemoist Lipgloss - 408 Femme Fatale,mat ruj
İlk kez bir ruj yazısında dudaklarımla örnekliyorum ürünü, dudaklarım pek hoşuma gitmediği için kullanmıyordum, tabi ki şükrediyorum orası ayrı :) ancak her insanın vardır böyle takıntıları benimde onlardan biri dudaklarım, anneme çekseymişim şimdi dolma gibi dudaklarımda konuşturmuştum bu ruju :) Bir cesaret çekip koymak istedim, sanıyorum bundan sonra zorlayıp kendimi koyucam ruj swatchlarını, bakalım..

Note Mattemoıst lıpglos'u %50 indirim ile 11,25 tl ye satın almıştım.Note ürünleri Watsons mağazalarında (bulunduğum şehirdeki mağazalarında yok ne yazık ki) ve çeşitli kozmetik mağazalarında satılıyor.

31 yorum :

 1. ne kadar güzel bir kırmızı bayıldım :)<3

  YanıtlaSil
 2. waooovvv diyorum rengi şahane üstelik indirimli çok iyi bir fiyata almışsın :) güle güle kullan canım benim :))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim canım, evet %50 güzel denk geldi :)

   Sil
 3. bence dudağınızda enfes durmuş :)

  YanıtlaSil
 4. Rengi çok güzelmiş.Bayılıyorum bu tarz renkleri kullanabilen insanlara.
  Yakıştıramıyorumda kendime hem esmerim hemde incecik dudaklarım var :(
  Ben ancak evde kullanabilip hevesimi alıyorum:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Canım öyle düşünme,bak benimde ince ama aksi gibi seviyorum koyu renk rujları, kullanmaktan vazgeçemiyorum.Sende bir kaç kez kullansan alışırsın bence,içimizde kalacağına kıralım tabuları değil mi :) Hem ben bak nasıl resim koymaya karar verdim şu dudaklarla hesap et :)

   Sil
 5. çok yakışmış renk size:) bende de 404 rengi var içeriği ve kalitesine göre fiyatı gercekten uygun:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kesinlikle katılıyorum gayet başarılı bir ruj,teşekkür ederim :)

   Sil
 6. Kırmızı gloss mu dedin <3 <3 <3 çok güzel durmuş canım bu :-)
  Mat rujlarla dudağı kuruttukları için anlaşamıyorum. Bu serinin kurutmaması benim için çok iyi bir özellik...
  Ellerine, kalemine sağlık canım :-)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Canım çok teşekkür ederim :) Dudağı kurutmaması çok güzel aynen,mat rujlarda bu sıkıntı çok oluyor, seveceğini düşünüyorum kesinlikle :) Çok öpüyorum canım <3 <3 :)

   Sil
 7. Rujun rengine bayıldım:)
  Güzel günlerde kullanın:*

  YanıtlaSil
 8. Görür görmez ayyy renge bak dedim nasılda güzel renk öyle o :)) ayrıca dudaklarınada çok yakışmış :) Güzel günlerde kullan canım :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkür ederim canım, evet rengine bayılıyorum bende,çok doğal bir rengi var :)

   Sil
 9. bende de var bu renk çok güzel ama kurutuyor tabi dudağımı baya baya ..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kurutmasına çok şaşırdım, ben dudağımda olduğunu bile unutuyorum gün içerisinde.

   Sil
 10. bende 401 numarasını arıyorum ama hiç bir yerde bulamadım ilk fırsatta alacağım. Güle güle kullan :)

  YanıtlaSil
 11. Çok beğendim, paylaşım için teşekkürler

  YanıtlaSil
 12. Çok güzel , paylaşım için teşekkürler.

  YanıtlaSil
 13. çok güzel bir renk ayrıca dudakların da gayet güzel bence :)

  YanıtlaSil
 14. Canım çok teşekkür ederim, çok incesin :) Rengi ve yapısı çok güzel bir lipgloss,eminim senin dudaklarında çok daha güzel duracaktır :)

  YanıtlaSil

Lütfen yorumlarınıza link eklemeyiniz! Link eklenen yorumlar YAYINLANMAYACAKTIR!

Copyright © Başka Güzel